Centrum pośrednictwa pracy i aktywizacji zawodowej

Wall Jobs Sp. z o. o.
ul. Piotrkowska 95
90-423 Łódź

NIP: 725 208 93 16
REGON: 361894390
KRS: 0000565411

office@walljobs.pl
praca@walljobs.pl

Biuro agencji pracy

Magdalena Szeligowska
Specjalista ds. rekrutacji
mail: magdalena.szeligowska@walljobs.pl
tel. 600 756 532

Maciej Kret
Specjalista ds. rekrutacji i administracji
mail: maciej.kret@walljobs.pl
tel. 720 769 912

Robert Pawlak
Specjalista ds. sprzedaży
mail: robert.pawlak@walljobs.pl
tel. 737 456 487

Anna Dwornik
Kierownik biura
mail: anna.dwornik@walljobs.pl
tel. 666 401 555

Biuro aktywizacji zawodowej i rozwoju osobistego

Magdalena Przybył
Specjalista ds. rekrutacji i projektów 
mail: magdalena.przybyl@walljobs.pl
tel. 728 560 077

Sandra Gibska
Kierownik projektów aktywizacyjnych
mail: sandra.gibska@walljobs.pl
tel. 604 545 866

Anita Pryczek
Specjalista ds. rekrutacji i projektów
mail: anita.pryczek@walljobs.pl
tel. 728 560 077

Magdalena Szeligowska
Specjalista ds. rekrutacji i administracji
mail: magdalena.szeligowska@walljobs.pl
tel. 600 756 532

Natalia Łudczak
Specjalista ds. rekrutacji i projektów
mail: natalia.ludczak@walljobs.pl
tel. 600 401 551